Toruńskie forum informacyjne - forum toruń - forum o toruniu - zabytki, imprezy, żużel Apator Unibax  

Left Nav Zarejestruj się FAQ Lista użytkowników Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Wszystkie Fora jako Przeczytane Right Nav

Left Container Right Container

Wróć   Toruńskie forum informacyjne - forum toruń - forum o toruniu - zabytki, imprezy, żużel Apator Unibax ť Toruń - HYDE PARK - Toruń ť wszystko i o wszystkim

O Toruniu - historia Torunia - miasto Kopernika i pierników Toruńskich
Witam serdecznie wszystkich użytkowników na www.forumtorun.pl

Zapraszamy do darmowej rejestracji - link

Toruń – miasto w województwie kujawsko-pomorskim, położone nad Wisłą i Drwęcą. Jeden z największych w kraju ośrodków naukowych, duży ośrodek gospodarczy i kulturalny. Od 1999 siedziba władz samorządowych województwa kujawsko-pomorskiego oraz Urzędu Marszałkowskiego. Siedziba Sejmiku Wojewódzkiego. Siedziba starosty powiatu toruńskiego, a także powiat grodzki. W latach 1920-1939 stolica województwa pomorskiego, w latach 1945-1975 w województwie bydgoskim, w latach 1975-1998 stolica województwa toruńskiego. Jest jednym z najstarszych miast polskich. Od 1992 Toruń jest stolicą diecezji toruńskiej. W 1997 toruński zespół staromiejski został wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO, a od 2004 jest ogólnopolską siedzibą Ligi Polskich Miast UNESCO. W 2007 toruńska starówka została wpisana na listę 7 Cudów Polski dziennika "Rzeczpospolita". Toruński Rynek i Ratusz Staromiejski zajęły 3 miejsce w plebiscycie National Geographic Polska na 30 najpiękniejszych miejsc na świecie.

Najnowsze posty na forum - kliknij

Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat Wygląd
stare 28-01-2017   #21
eDom
Użytkownik

Siła Reputacji: 0 eDom is on a distinguished road
Domyślnie

Pogoda w tym sezonie dopisała, nie trzeba szukać lepszych tras poza granicami, spokojnie można korzystać z naszych. Jeśli chodzi o noclegi też ich nie zabraknie, warto skorzystać z wyszukiwarki http://www.edom.pl/wyszukiwanie/ to bardzo ułatwia znalezienie idealnego miejsca
eDom jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Sponsored Links
stare 02-02-2017   #22
buba
Użytkownik

Siła Reputacji: 4 buba is on a distinguished road
Domyślnie

Ja mam zamiar z koleżanką jechać na snowboard. Mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu nam się to uda.
buba jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 13-02-2017   #23
Fimka
Użytkownik

Siła Reputacji: 2 Fimka is on a distinguished road
Domyślnie

My z mężem mamy zamiar pojechać na termy żeby się zrelaksować. Myśleliśmy nad tymi: https://www.termabania.pl/ , bilety są w atrakcyjnych cenach, więc po kieszeni nas nie szarpnie. Należy nam się taki wypad, bo ciężko pracujemy sześć dni w tygodniu, czasami nawet siedem. Za mało ze sobą czasu spędzamy, więc moglibyśmy go tam trochę nadrobić.
Fimka jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 29-03-2017   #24
gryps
Użytkownik

Siła Reputacji: 3 gryps is on a distinguished road
Domyślnie

Na zimę i na lato polecam Beskidy http://www.hotelolympic.pl/hotel-z-b...y-beskidy.html . To najlepsza opcja odpoczynku ze względu na spa i basen. Weekend dla zakochanych czy święta wielkanoce, to byłaby świetna oferta dla was Mam nadzieję, że uda mi się w przyszłym miesiącu zaprosić tam żone.
gryps jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 30-03-2017   #25
Galena
Użytkownik

Siła Reputacji: 2 Galena is on a distinguished road
Domyślnie

Hm może zimą tym razem nad morze? To świetny czas, nie ma wtedy tłoku, morze równie pięknie wygląda zimą, szczególnie z piękną plażą. Polecam Q Hotel Grand Cru Gdańsk , dobre miejsce na nocleg, fajny serwis i miła obsługa.. restauracja? Niebo w gębie
Galena jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 28-04-2017   #26
modelka123
Użytkownik

Siła Reputacji: 0 modelka123 is on a distinguished road
Domyślnie

Ja uwielbiam zimowe wypady. Ważne, żeby mieć dobre towarzystwo i ciepłą kurtkę, a niskie temperatury nie stanowią problemu. Sprawdź cenę na płaszcze damskie zimowe
modelka123 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 05-05-2017   #27
eska
Użytkownik

Siła Reputacji: 2 eska is on a distinguished road
Domyślnie

Idealnym miejscem noclegowym będzie Hotel Kasprowy w Zakopanem. Byliście tam już? Jeśli nie, to koniecznie sobie tam zarezerwujcie nocleg, bo miejsce jest nie tylko oryginalne i wyjątkowe. Poza tym bardzo ekskluzywne.
eska jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 07-05-2017   #28
kasztanka
Użytkownik

Siła Reputacji: 4 kasztanka is on a distinguished road
Domyślnie

Zakopane jak najbardziej, natomiast dla szukających noclegów w naprawdę dobrych cenach - rzućcie sobie okiem tutaj: Zakopane tanie noclegi - świetna stona, zawsze szukamy tu noclegów i nas jeszcze nie zawiedli
kasztanka jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 07-05-2017   #29
melaniatrn
Użytkownik

Siła Reputacji: 0 melaniatrn is on a distinguished road
Domyślnie

My udamy się do Szczawnicy - jest tam spokojnie, jest co zwiedzać i zawsze spędzamy czas aktywnie A latem nocujemy w namiocie!
melaniatrn jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 11-05-2017   #30
Berni88
Użytkownik

Siła Reputacji: 2 Berni88 is on a distinguished road
Domyślnie

Z racji tego, że nasz maluch jeszcze na nartach nie jeździ nie szukaliśmy wysokich gór, a raczej niedużych pagórków gdzie mogłaby pozjeżdżać na sankach. Na majówkę czy wakacje wyjeżdżamy do Brennej, ale w tym roku pojechaliśmy również na ferie. Akuratnie trafiliśmy na śnieg, więc było sporo zabawy. Jednak lepienie bałwana bez rękawiczek miała swoje złe strony i moje dłonie bardzo na tym ucierpiały. Na szczęście siostra miała świetne kremy do rąk od firmy Farmona http://farmona.pl/promowane-produkty/kremy-do-rak-pl/ . Mają bardzo fajną linię -20 Protect która szybko zregenerowała moją skórę.
Berni88 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 25-08-2017   #31
Zebent
Użytkownik

Siła Reputacji: 0 Zebent is on a distinguished road
Domyślnie

U mnie w tym roku plan jest prosty wypad na narty na 2 tygodnie, kupiłem teraz atomic redster s9 są to nowe narty i mam zamiar je testować już raz na nich jeździłem mega są. Taki zimowy wypad jak zawsze na propsie.

Ostatnio edytowane przez Zebent ; 28-08-2017 o 08:12.
Zebent jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 25-08-2017   #32
Buzzer
Użytkownik

Siła Reputacji: 0 Buzzer is on a distinguished road
Domyślnie

polecam tatry

Buzzer jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 31-08-2017   #33
Adaran
Użytkownik

Siła Reputacji: 0 Adaran is on a distinguished road
Domyślnie

Ahh już się nie mogę doczekać, aż będzie śnieg i zaczną się sporty zimowe. Uwielbiam biegać na nartach , do sezonu już mnie przygotowuje mój osobisty trener poznań , mam nadzieję że zimą efekty będą bardzo dobre.
Adaran jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 3 tygodnie temu   #34
Universum
Użytkownik

Siła Reputacji: 0 Universum is on a distinguished road
Domyślnie

Ja chodzę na tą siłownię: http://fitnessuniversum.pl/ i też przygotowuję formę na zimę. W końcu ta już coraz bliżej i muszę mieć kondycję żeby móc szusować po stokach.
Universum jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 3 tygodnie temu   #35
Ciasteks1
Użytkownik

Siła Reputacji: 0 Ciasteks1 is on a distinguished road
Domyślnie

Jak zima to tylko góry moim zdaniem Na stronie http://najpiekniejszegory.pl/ można znaleźć wiele pięknych miejsc, w których można spędzić zimowy urlop, czy to samemu, z drugą połówką, czy znajomymi Góry są piękne, trzeba tylko umieć dostrzec ich urodę!
Ciasteks1 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 3 tygodnie temu   #36
szamas
Użytkownik

Siła Reputacji: 0 szamas is on a distinguished road
Domyślnie

zima tuż tuż, polecam wszystkim wypady do Zakopanego na narty
szamas jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 3 tygodnie temu   #37
Zeito
Użytkownik

Siła Reputacji: 0 Zeito is on a distinguished road
Domyślnie

Jest tyle gor w Polsce a wy tylko Zakopane i Zakopane... No, jesli ktos chce sie czuc jak w stadzie pingwinow to prosze bardzo. A Beskidy, Sudety, Karkonosze... ?
Zeito jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare Tydzień Temu   #38
ayris
Użytkownik

Siła Reputacji: 3 ayris is on a distinguished road
Domyślnie

Zimą chyba najlepiej w góry Bardzo dużo fajnych noclegów znajdziesz na http://www.mojeurlopy.pl My właśnie myślimy nad listopadowym wypadem w góry bo jeszcze nigdzie w tym roku nie byliśmy a bardzo chciałabym odpocząć.
ayris jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 6 dni temu   #39
mama58
Użytkownik

Siła Reputacji: 3 mama58 is on a distinguished road
Domyślnie

Na zimowy wypad nie mam szans. Ale na zbliżający się długi weekend raczej tak. Znalazlam ciekawą ofertę https://www.primaveraspa.pl/cennik-p...0-5-11-2017-r/ Tak dawno nie byłam nad morzem, a tu taka okazja. A co dla mnie ważne to są bardzo ciekawie zorganizowane zajęcia dla dzieci. Nie będą mialy czasu na nudę. Więc ja mam szansę na trochę spokoju.
mama58 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 5 dni temu   #40
ayris
Użytkownik

Siła Reputacji: 3 ayris is on a distinguished road
Domyślnie

Najlepsze zimą są góry Ja z chęcią wybiorę się do http://www.hotelpremium.pl To hotel SPA w Wiśle. Lubię jeżdzić na desce i nartach a wypoczynek w SPA to najlepszy sposób na podładowanie baterii. Mam urlop w grudniu to może uda się wyjechać
ayris jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane Wyszukiwanie
Wygląd

Zasady Postowania