Toruńskie forum informacyjne - forum toruń - forum o toruniu - zabytki, imprezy, żużel Apator Unibax  

Left Nav Zarejestruj się FAQ Lista użytkowników Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Wszystkie Fora jako Przeczytane Right Nav

Left Container Right Container

Wróć   Toruńskie forum informacyjne - forum toruń - forum o toruniu - zabytki, imprezy, żużel Apator Unibax ť Toruń - HYDE PARK - Toruń ť wszystko i o wszystkim

O Toruniu - historia Torunia - miasto Kopernika i pierników Toruńskich
Witam serdecznie wszystkich użytkowników na www.forumtorun.pl

Zapraszamy do darmowej rejestracji - link

Toruń – miasto w województwie kujawsko-pomorskim, położone nad Wisłą i Drwęcą. Jeden z największych w kraju ośrodków naukowych, duży ośrodek gospodarczy i kulturalny. Od 1999 siedziba władz samorządowych województwa kujawsko-pomorskiego oraz Urzędu Marszałkowskiego. Siedziba Sejmiku Wojewódzkiego. Siedziba starosty powiatu toruńskiego, a także powiat grodzki. W latach 1920-1939 stolica województwa pomorskiego, w latach 1945-1975 w województwie bydgoskim, w latach 1975-1998 stolica województwa toruńskiego. Jest jednym z najstarszych miast polskich. Od 1992 Toruń jest stolicą diecezji toruńskiej. W 1997 toruński zespół staromiejski został wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO, a od 2004 jest ogólnopolską siedzibą Ligi Polskich Miast UNESCO. W 2007 toruńska starówka została wpisana na listę 7 Cudów Polski dziennika "Rzeczpospolita". Toruński Rynek i Ratusz Staromiejski zajęły 3 miejsce w plebiscycie National Geographic Polska na 30 najpiękniejszych miejsc na świecie.

Najnowsze posty na forum - kliknij

Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat Wygląd
stare 13-05-2016   #41
maciek233
Użytkownik

Siła Reputacji: 2 maciek233 is on a distinguished road
Domyślnie

Cześć, chciałbym poznać waszą opinię na temat tzw. chwilówek. Bank mi nie przyznał kredytu dlatego zastanawiam się czy nie wziąć takiej pożyczki. Przeglądnąłem wiele ofert ale najbardziej zaciekawiła mnie https://www.mini-credit.pl/ myślicie, że warto?
maciek233 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Sponsored Links
stare 27-07-2016   #42
mama58
Użytkownik

Siła Reputacji: 3 mama58 is on a distinguished road
Domyślnie

Szanowni Państwo,

Firma Kredyt123 z powodzeniem działa na rynku usług kredytowych już od przeszło kilkunastu lat.

Zasady jakimi kierujemy się w naszej pracy zawodowej:
- Dobro klienta przede wszystkim,
- Rzetelna obsługa to podstawa dobrych relacji,
- Nie ma problemów nie do rozwiązania (zawsze jest wyjście z sytuacji).

Obecnie w swojej ofercie posiadamy między innymi:
- Kredyt gotówkowy,
- Kredyt konsolidacyjny,
- Kredyt hipoteczny,
- Kredyt dla firm,
- Konsolidacja chwilówek,
- Kredyt samochodowy,
- Chwilówki,
- Prywatna pożyczka hipoteczna,
- Upadłość konsumencka.

Osoby zainteresowany zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 17 77 07 200 , lub mailowego: biuro@kredyt123.pl .

Serdecznie pozdrawiamy,
Zespół Kredyt123
https://kredyt123.pl
mama58 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 02-08-2016   #43
piotrek26
Użytkownik

Siła Reputacji: 0 piotrek26 is on a distinguished road
Domyślnie

Orientujecie sie moze jaki bank wybrac jesli chodzi o wiekszy kredyt? Szukam jak najlepszej oferty. Jak narazie udalo mi sie znalezc kilka stron z jakimis poradnikami, jednak nie pomoglo mi to zbytnio. Pieniadze potrzebuje na zakup sprzetu ciezkiego, cos takiego jak http://jlg.com.pl/sprzedaz-maszyn/. Zalezy mi na czasie wiec prosze o jakies rekomendacje. Pozdrawiam

Ostatnio edytowane przez piotrek26 ; 05-08-2016 o 22:03.
piotrek26 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 11-08-2016   #44
Benia
Użytkownik

Siła Reputacji: 3 Benia is on a distinguished road
Domyślnie

Uważajcie bardzo na wszystkie okazyjne pożyczki. A przede wszystkim czytajcie dobrze umowy. Potem potrzebna jest pomoc dla zadłużonych z komornikiem bo ludzie popadają w spirale długów.
Benia jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 10-10-2016   #45
Piernikus
Użytkownik

Siła Reputacji: 3 Piernikus is on a distinguished road
Domyślnie

W razie upadłości warto rozważyć współpracę z firmą www.spolki-excelio.pl, która przeprowadza takie procesy. My z ich usług korzystaliśmy.
Piernikus jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 10-10-2016   #46
the_citizens
Użytkownik

Siła Reputacji: 4 the_citizens is on a distinguished road
Domyślnie

Chwilówka to pożyczka, a nie kredyt i jak dla mnie to bardzo kiepskie rozwiązanie.
the_citizens jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 28-10-2016   #47
Nati_Z
Użytkownik

Siła Reputacji: 0 Nati_Z is on a distinguished road
Domyślnie

a nie lepiej po prostu założyć sobie dobre konto formowe, w dobrym banku - tutaj masz przykładowe, bardzo rzetelne porównanie kont firmowych, założyć takie konto i wziąć preferencyjny kredyt na rozkręcenie działalności?
Nati_Z jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 07-12-2016   #48
torpeda
Użytkownik

Siła Reputacji: 3 torpeda is on a distinguished road
Domyślnie

Niestety taka chwilówka to nie jest dobry pomysł. Skoro bank nie przyznał Ci kredytu to znaczy, że wie, że możesz mieć problemy z jego spłaceniem. Tak samo jak z chwilówką. Często tak właśnie zaczynają się długi. Zerknij na tę stronę z wzorem wniosku o ogłoszenie upadłości konsumenckiej. Może kiedyś Ci się przyda, czego Ci oczywiście nie życzę, ale może się zdarzyć i tak... Grunt to wiedzieć, że są sposoby na wyjście z takich problemów.
torpeda jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 07-12-2016   #49
litosX5
Użytkownik

Siła Reputacji: 1 litosX5 is on a distinguished road
Domyślnie

Zdecydowanie lepiej unikać tego typu pożyczek na szybko. Dużo pieniędzy można stracić przez lekkomyślne podpisanie umowy na pożyczenie pieniędzy w takich parabankach.

litosX5 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 09-12-2016   #50
fuldia
Użytkownik

Siła Reputacji: 0 fuldia is on a distinguished road
Domyślnie

Rzeczywiście decydując się na takie szybkie pożyczki trzeba zachować 100% ostrożności, przede wszystkim przy podpisywaniu umowy i potem, przy spłacaniu. Jakieś opóźnienia możemy później boleśnie odczuć na swojej kieszeni niestety. We wszystkim trzeba zachować przede wszystkim zdrowy rozsądek, który niestety w sytuacjach związanych z problemami finansowymi często zostaje odsunięty na dalszy plan.
fuldia jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 09-12-2016   #51
Blackhawk
Użytkownik

Siła Reputacji: 0 Blackhawk is on a distinguished road
Domyślnie

Przerabiałem już swego czasu ten temat i trochę interesujących ofert znalazłem na jednej ze stron http://www.banki24.com.pl/kredyty-dla-nowych-firm/ większość to propozycja bankowe kredytów na start ale widziałem tam również kilka propozycji pozabankowych, tyle że wiadomo że takie zawsze będą trochę droższe w spłacie od kredytu bankowego. Jeśli więc ktoś ma możliwość to zdecydowanie lepiej pożyczyć gotówkę na rozruch firm z banku, to zawsze wyjdzie nas najbardziej korzystnie.

Wisdom and goodness to the vile seem vile
Blackhawk jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 13-12-2016   #52
buciara
Użytkownik

Siła Reputacji: 4 buciara is on a distinguished road
Domyślnie

Ja raczej poszłabym w jakieś inwestycje, a nie brała kredyt na firmę. Myślę, że inwestowanie na giełdzie to dobry sposób na pomnożenie zysków, tym bardziej, że informacji jak zacząć można szukać wśród fachowej literatury nie tylko w internecie.
buciara jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 13-12-2016   #53
wiki2223
Użytkownik

Siła Reputacji: 2 wiki2223 is on a distinguished road
Domyślnie

Dla nowej działalności gospodarczej są kredyty, które na przykład można pozyskać w Urzędzie Pracy, ale warunek jest taki, że działalność musi zakładać osoba bezrobotna. Sa też jakieś opcje kasy unijnej, ale trzeba o nie powalczyć. Nam pomogła rodzina a na koniec wzięliśmy nawet chwilówkę w Moneymanie https://www.moneyman.pl/ żeby mieć już wszystko na tip top przy otwarciu.
wiki2223 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 26-07-2017   #54
kalinaa
Użytkownik

Siła Reputacji: 3 kalinaa is on a distinguished road
Domyślnie

Porównajcie sobie kredyty dla firm za pośrednictwem porównywarki finansowej, to chyba najlepsze rozwiązanie, żeby znaleźć najkorzystniejszą ofertę i to w krótkim czasie. Kredyt to niekiedy jedyny sposób, aby móc otworzyć biznes albo go rozwinąć, jak się nie podejmie ryzyka, to później można żałować. Z drugiej strony trzeba liczyć się z tym, że to duże obciążenie finansowe.
kalinaa jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 26-07-2017   #55
luciano1
Użytkownik

Siła Reputacji: 0 luciano1 is on a distinguished road
Domyślnie

Jeśli chodzi o mnie, ja założyłem bardzo prosty biznes w sieci o niskich kosztach. Opanowałem tworzenie stron internetowych na Wordpressie i podstawy optymalizacji oraz pozycjonowania. W sfinansowaniu serwera, zakupu domeny pomogła mi tania pożyczka na dowód osobisty udzielona przez internet. Takie rozwiązanie jest dla mnie mało kosztowne i nie wymaga wyrzeczeń.
luciano1 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 17-08-2017   #56
monikabert90
Użytkownik

Siła Reputacji: 1 monikabert90 is on a distinguished road
Domyślnie

Wybierając odpowiedni kredyt, czy to dla siebie, czy to dla firmy, warto jest skorzystać z porównywarki kredytów, na przykład na https://www.ekredytgotowkowy.pl . Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, pozwalające określić, który kredyt będzie dla nas najlepszy. Specjaliści, którzy tworzą takie zestawienia, na bieżąco aktualizują dane i wytyczne danej oferty, dzięki czemu możemy mieć pewność, że porównanie jest nadal aktualne.
monikabert90 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 4 tygodnie temu   #57
ayris
Użytkownik

Siła Reputacji: 3 ayris is on a distinguished road
Domyślnie

Niektóre banki mają bardzo dobra ofertę kredytową dla firm, radzę przejrzeć i porównać. Przed wzięciem kredytu warto przejść bezpłatny kurs online. Dowiesz się jak uzyskać kredyt na jak najlepszych warunkach.
ayris jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 4 tygodnie temu   #58
Magdula88
Użytkownik

Siła Reputacji: 0 Magdula88 is on a distinguished road
Domyślnie

Nie każdy bank chetnie daje pożyczkę nowej firmie. Za to mozecie sprobować otrzymać pożyczkę nawet do 10 tysiecy w firmie https://bosspozyczka.pl . Tam załatwiacie wszystko on-line i też pieniądze do was przychodza przelewem lub też przywozi wam je kurier
Magdula88 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 4 tygodnie temu   #59
arpyrzp
Użytkownik

Siła Reputacji: 0 arpyrzp is on a distinguished road
Domyślnie

Moim zdaniem jakieś szybkie chwilówki są bezsensownym pomysłem
arpyrzp jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare Tydzień Temu   #60
Karol17
Użytkownik

Siła Reputacji: 0 Karol17 is on a distinguished road
Domyślnie

A na co Ci brać kredyt? Możesz pozyskać kapitał poprzez sprzedawanie, kupowanie akcji czy nawiązanie współpracy z odpowiednimi firmami. Osobiście uważam, że doradztwo finansowe Bleu Oak jest jednym z najlepszych. jeśli martwisz się o pieniądze. Comperia to przeżytek, zwykłe naciąganie na prowizję od udzielonego kredytu...
Karol17 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane Wyszukiwanie
Wygląd

Zasady Postowania