Toruńskie forum informacyjne - forum toruń - forum o toruniu - zabytki, imprezy, żużel Apator Unibax  

Left Nav Zarejestruj się FAQ Lista użytkowników Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz Wszystkie Fora jako Przeczytane Right Nav

Left Container Right Container

Wróć   Toruńskie forum informacyjne - forum toruń - forum o toruniu - zabytki, imprezy, żużel Apator Unibax ť Toruń - HYDE PARK - Toruń ť wszystko i o wszystkim

O Toruniu - historia Torunia - miasto Kopernika i pierników Toruńskich
Witam serdecznie wszystkich użytkowników na www.forumtorun.pl

Zapraszamy do darmowej rejestracji - link

Toruń – miasto w województwie kujawsko-pomorskim, położone nad Wisłą i Drwęcą. Jeden z największych w kraju ośrodków naukowych, duży ośrodek gospodarczy i kulturalny. Od 1999 siedziba władz samorządowych województwa kujawsko-pomorskiego oraz Urzędu Marszałkowskiego. Siedziba Sejmiku Wojewódzkiego. Siedziba starosty powiatu toruńskiego, a także powiat grodzki. W latach 1920-1939 stolica województwa pomorskiego, w latach 1945-1975 w województwie bydgoskim, w latach 1975-1998 stolica województwa toruńskiego. Jest jednym z najstarszych miast polskich. Od 1992 Toruń jest stolicą diecezji toruńskiej. W 1997 toruński zespół staromiejski został wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO, a od 2004 jest ogólnopolską siedzibą Ligi Polskich Miast UNESCO. W 2007 toruńska starówka została wpisana na listę 7 Cudów Polski dziennika "Rzeczpospolita". Toruński Rynek i Ratusz Staromiejski zajęły 3 miejsce w plebiscycie National Geographic Polska na 30 najpiękniejszych miejsc na świecie.

Najnowsze posty na forum - kliknij

Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat Wygląd
stare 04-06-2014   #1
amadeusz
Użytkownik

Siła Reputacji: 5 amadeusz is on a distinguished road
Domyślnie Kredyt dla nowej firmy

Czy warto jest brać kredyt w przypadku rozkręcania własnej działalności? Zastanawiam się nad tym rozwiązaniem ponieważ potrzebne mi są fundusze a jednak nie mam szans na dotację.
To źródło pokazuje mi,że istnieje taka możliwość. Jaki bank polecacie ?
amadeusz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Sponsored Links
stare 05-06-2014   #2
gosiaczekroza
Użytkownik

Siła Reputacji: 0 gosiaczekroza is on a distinguished road
Domyślnie

Polecam Aliora

Najlepszy coaching w Polsce
gosiaczekroza jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 27-07-2014   #3
KamilkaO
Użytkownik

Siła Reputacji: 4 KamilkaO is on a distinguished road
Domyślnie

Jest wiele ofert w różnych bankach dotyczących kredytów na rozpoczęcie działalności. Moze zapytaj tutaj http://www.comperia.pl/forum , gdzie najbardziej opłaca sie brać taki kredyt.
KamilkaO jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 16-12-2014   #4
piernikowa
Użytkownik

Siła Reputacji: 3 piernikowa is on a distinguished road
Domyślnie

Według mnie warto, ale trzeba mieć naprawdę dobry biznesplan.
Polecam poczytać sobie o tym tutaj: http://praca.gratka.pl/poradnik/art/...t,t,id,tm.html ostatnio właśnie znalazłam ten poradnik i jest w nim świetnie napisane właśnie od czego trzeba zacząć jeżeli poważnie myśli się o założeniu swojej własnej firmy.
piernikowa jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 18-12-2014   #5
Kanarki87
Użytkownik

Siła Reputacji: 3 Kanarki87 is on a distinguished road
Domyślnie

A próbowaliście kiedyś skorzystać z oferty banku pocztowego? Jak dla mnie to wygląda na ciekawą opcję jeżeli chodzi o kredyty dla firm. http://www.pocztowy.pl/instytucje/fi..._dzialalnosci/ . Więcej informacji przeczytacie na tej stronie. Obiecująco zapowiada się rozwój tego banku bo nie słyszałem nigdy, żeby finansowali przedsiębiorstwa. Być może odkrycie nowych rozwiązań z nowych banków jest bardziej opłacalne.
Kanarki87 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 27-12-2014   #6
igula
Użytkownik

Siła Reputacji: 4 igula is on a distinguished road
Domyślnie

na bieżące wydatki w firmie dobra może być też szybka pożyczka gotówkowa, ja jakiś czas temu brałam w https://dailycredit.pl/szybka-gotowka szybko spłaciłam, więc nie miałam wysokich kosztów
igula jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 31-12-2014   #7
epita
Użytkownik

Siła Reputacji: 0 epita is on a distinguished road
Domyślnie

nie polecam typu provident, najlepiej jeśli kredyt to tylko w banku a nie parabanku.

epita jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 31-12-2014   #8
afmcr
Użytkownik

Siła Reputacji: 0 afmcr is on a distinguished road
Domyślnie

Cytat:
Napisał epita Zobacz post
nie polecam typu provident, najlepiej jeśli kredyt to tylko w banku a nie parabanku.
Popieram zdanie tego Pana/Pani. Wszędzie pełno kruczków prawnych.

afmcr jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 02-01-2015   #9
aksierem
Użytkownik

Siła Reputacji: 0 aksierem is on a distinguished road
Domyślnie

Nie wiem w którym obecnie banku, trzeba by porównać oferty, ale to też zależy pewnie od wysokości kredytu itd. . Z kredytem jak i dotacją jest to, że jak nie wypali to musisz oddać, w dotacji tyle, że bez odsetek (chyba)..

aksierem jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 15-01-2015   #10
piernikowa
Użytkownik

Siła Reputacji: 3 piernikowa is on a distinguished road
Domyślnie

Poczytaj sobie o gettin bank opinie w internecie. To dosyć dobry bank, choć nie wiem jak stoi akurat z kredytami. Jeżeli chcesz ruszyć z działalnością to wiadomo, najlepiej by było gdybyś jednak wziął kredyt będzie Ci łatwiej. Poczytaj sobie opinie i może coś zdecydujesz.
piernikowa jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 22-01-2015   #11
tomciak76
Użytkownik

Siła Reputacji: 0 tomciak76 is on a distinguished road
Domyślnie

http://szybkigrosz.pl tutaj możesz się ubiegać o pożyczkę świetna firma, ma wiele pozytywnych opini w necie
tomciak76 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 10-02-2015   #12
ayris
Użytkownik

Siła Reputacji: 3 ayris is on a distinguished road
Domyślnie

Jeśli masz dobry pomysł na firmę i wiesz, że wypali to myslę, że ze spokojem możesz wziąć kredyt. Zanim jednak to zrobisz radze ci sprawdzić ranking pożyczek na http://www.centrumpozyczek360.pl/ranking Może znajdziesz jakaś ciekawą ofertę dla siebie. Ja mam w planach pożyczenie 5000 tysięcy na rozkręcenie sklepu internetowego.
ayris jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 16-02-2015   #13
sikora
Użytkownik

Siła Reputacji: 0 sikora is on a distinguished road
Domyślnie

Jeśli ma się dobry biznesplan, to można się starać o dofinansowanie z Unii Europejskiej, z tego co wiem wynosi nawet do 40.000, których nie musimy zwracać, więc jeśli komuś to wystarczy na start, to można się nawet obyć bez kredytu
sikora jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 16-02-2015   #14
jacol87
Użytkownik

Siła Reputacji: 0 jacol87 is on a distinguished road
Domyślnie

jak brałem kredyt na firmę to zgłosiłem się do niezależnego doradcy kredytowego - nie bierze nic kasy za doradztwo a zaproponuje oferte która bedzie dla ciebie najlepsza
jacol87 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-05-2015   #15
czerwony
Użytkownik

Siła Reputacji: 0 czerwony is on a distinguished road
Domyślnie kredyt

mój kredyt jest w idea banku http://www.ideabank.pl/kredyt-na-start-plus-rok-bez-zus przejrzałem mnóstwo ofert i ta wydała mi się najrozsądniejsza, poza tym kusząca jest wizja tego darmowego zusu. a decyzja kredytowa jest szybka do uzyskania.
czerwony jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 10-05-2015   #16
adik356
Użytkownik

Siła Reputacji: 4 adik356 is on a distinguished road
Domyślnie

Czerwony czytałam na ten temat http://homebanking.pl/banki/idea-bank/ i faktycznie oferta wydaje się być ciekawa. Kredyt to często problem dla nowo powstających firm, bez historii kredytowej i zabezpieczeń. Taka propozycja cieszyć się będzie chyba uznaniem wśród takich przedsiębiorców, tym bardziej, że przez rok współfinansowane są tez składki ZUS.
adik356 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 11-05-2015   #17
sorlo
Użytkownik

Siła Reputacji: 0 sorlo is on a distinguished road
Domyślnie

Tutaj znajdziesz dużo przydatnych informacji na temat brania kredytów. http://www.kredyty-gotowkowe.portalbankowy.info/ Ja z ich pomocą wybrałem dobry kredyt.
sorlo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 06-06-2015   #18
biznejsmen
Użytkownik

Siła Reputacji: 0 biznejsmen is on a distinguished road
Domyślnie

Jeżeli koniecznie chcesz brać pożyczkę czy kredyt na rozkręcenie interesu to polecam ten artykuł o pożyczkach dla bezrobotnych, szczególnie drugą część bo właśnie mówi o opcji otrzymania pieniędzy na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Wymogiem jest jednak najpierw bycie osobą bezrobotną więc jak gdzieś pracujesz to szykuj wypowiedzenie ;P
biznejsmen jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-06-2015   #19
sotrin
Użytkownik

Siła Reputacji: 3 sotrin is on a distinguished road
Domyślnie

Świetny artykuł. Przekażę znajomemu, który jest akurat w takiej sytuacji.
sotrin jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 10-06-2015   #20
fabianos
Użytkownik

Siła Reputacji: 3 fabianos is on a distinguished road
Domyślnie

Pewnie, a czemu by nie skorzystać z tego dobrodziejstwa Znajomy rolnik ostatnio wziął kredy na materiał siewny między innymi nasiona kukurydzy dzięki temu może poczynić nowe inwestycje w biznesie, na które normalnie nie byłoby go stać
fabianos jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane Wyszukiwanie
Wygląd

Zasady Postowania